خانه / اخبار / مغازه داران با وجدان خود معامله کنند/ نماز ستون دین است

مغازه داران با وجدان خود معامله کنند/ نماز ستون دین است

 

امام جمعه مریوان ضمن درخواست از مغازه داران برای کسب روزی حلال گفت : کسبه باید با وجدان خود معامله کرده و از گناه بپرهیزند.

به گزارش خبرنگار زریوار خبر، حاج ماموستامصطفی شیرزادی در خطبه های نماز جمعه این هفته خود اظهار کرد : کسب روزی حلالاز سوی کسبه و بازاریان دارای ثواب زیادی از طرف خداوند بوده به شرطی که قوانین معامله و دادوستد با عدالت همراه باشد.

شیرزادی افزود : فروش اجناس و کالاها از سوی مغازه داران باید به گونه ای باشد که دین اسلام لران تاکید داشته و کسبه برای کسب درامد بیشتر اقدام به گرانفروشی، کم فروشی و یا احتکار اجناس خود برای گران شدن نرخ کالاها نکنند.

وی بیان کرد : نرخ اجناس از سوی مغازه داران و کسبه به نوعی برای مشتریان ارائه گردد که وجدانشان در راحتی و دچار لغزش نگردد.

امام جمعه مریوان در بخش دیگری از خطبه های نماز جمعه این هفته با عنوان این نکته که نماز ستون دین است اظهار کرد : خواندن نماز در زمان و وقت مناسب وظیفه هر فرد مسلمانی است.

حاج ماموستامصطفی شیرزادی بیان کرد : مسلمانان با خواندن نماز و انجام وظایف و تکالیف الهی که برعهده دارند راه رستگاری خود را پیموده و رستگار خواهند شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =

Loading...
Loading...