خانه / اخبار / مراسم گرامیداشت روز ارتش جمهوری اسلامی ایران در مریوان

مراسم گرامیداشت روز ارتش جمهوری اسلامی ایران در مریوان

 

فرمانده ارتش مریوان اظهار کرد : ۲۹ فروردین ماه سالروز گرامی داشت یاد و خاطره رشادت های غیورمردان ارتش جمهوری اسلامی است.

به گزارش خبرنگار زریوار خبر، سرهنگ حمیدرضارحمت پور ​ در مراسم رژه ارتش که در خیابان ارتش مریوان با حضور مقتدرانه نیروهای مسلح این شهرستان برگزار شد عنوان کرد : روز بزرگداشت حمایه آفرینی های نیروی زمینی قهرمان ارتش جمهوری اسلامی ایران را به تمامی مردم شریف ایران اسلامی تبریک می گویم. رحمت پور افزود : امروز فرصتی است برای یاداوری از رشادت و دلاوری های قهرمانان ارتش جمهوری اسلامی ایران که با تمام توان خود در زمان انقلاب و همچنین در زمان نا آرامی های سراسر کشور ماموریت اصلی خود را فراموش نکرده و به یاری مردم شتافتند.
وی تصریح کرد : ارتش جمهوری اسلامی ایران همراه با سایر نیروهای مسلح کشور و بسیج مردمی به عنوان یک سدی مقابل دشمنان شده و باعث شدند که خیال خام دشمنان به فنا رفته و با شکست قرار گیرند.

سرهنگ رحمت پور بیان کرد : نیروی ارتش جمهوری اسلامی ایران در واقع در محور نیروهای موجود هستند و امید است که بتوان با همیاری و همکاری سایر نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران بتوانیم خدمت کرده و شاهد امنیت پایدار باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − چهارده =

Loading...
Loading...