خانه / اخبار / رفراندوم ۱۲ فروردین ۵۸ عامل اقتدار انقلاب اسلامی شد

رفراندوم ۱۲ فروردین ۵۸ عامل اقتدار انقلاب اسلامی شد

 

نماینده مردم مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: رفراندوم ۱۲ فروردین ۵۸ و رای مثبت ۹۸٫۲ درصدی ملت ایران به «جمهوری اسلامی» عامل اقتدار و ماندگاری انقلاب اسلامی شد.

منصور مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سنندج، اظهار کرد: حضور و مشارکت همیشگی ملت ایران در عرصه‌های سرنوشت‌ساز یکی از مهم‌ترین دلایل وجود امنیت پایدار در کشور است.
وی تصریح کرد: تشکیل جمهوری اسلامی اراده ملی ایرانیان را بر سرنوشت خود تثبیت کرد و استقلال و آزادی را برای این ملت به یادگار آورد.

وی با بیان اینکه تشکیل جمهوری اسلامی در ایران امید را بعد از قرن‌ها رنج و درد در دل محرومان و مستضعفان جهان روشن کرد، اذعان داشت: جمهوری اسلامی با حداکثر رأی ملت ایران شکل گرفت و امروز هم با پشتیبانی همین ملت پله‌های رشد و ترقی را با سرعت قابل توجهی می‌پیماید.

به گفته نماینده مردم مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی، استقلال و آزادی ایران با وجود تمام هجمه‌های دشمنان و تحریم‌ها بعد از گذشت ۴۰ سال، به خاطر رسیدن به خردی جمعی در تشکیل نظامی بدور از هرگونه وابستگی بوده است.

مرادی با اشاره به اینکه انقلاب ایران، انقلابی مردمی است که توسط مردم به پیروزی رسیده و امام رمز ماندگاری آن را در مشارکت و حضور مردم می‌دانستند، اذعان داشت: مردم با وجود تمام مشکلات و سختی‌ها هر جایی که نیاز به حضورشان بوده به بهترین شیوه نقش خود را ایفا کرده‌اند.

وی تصریح کرد: استقلال و آزادی جمهوری اسلامی شعار اصلی انقلاب ایران است که مردم بر اساس آن همواره در صحنه‌های مختلف حضور و این استقلال باید همیشه حفظ شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 3 =

Loading...
Loading...