خانه / اخبار / بزودی کلنگ زنی احداث هتل ورزشی مریوان با اعتباری بالغ بر ۷ میلیارد تومان/موج سواران تفرقه انداز به جای ناامنی فضای ورزش مریوان به فکر خدمت به ورزشکاران باشند

بزودی کلنگ زنی احداث هتل ورزشی مریوان با اعتباری بالغ بر ۷ میلیارد تومان/موج سواران تفرقه انداز به جای ناامنی فضای ورزش مریوان به فکر خدمت به ورزشکاران باشند

مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان با اشاره به برخی هجمه های ایجاد شده از سوی چند تن از ورزشکاران مریوانی اظهار کرد : متاسفانه برخی از افراد که کمترین وجهه در بین ورزشکاران دارند مدتی است به جای رسیدگی به مشکلات ورزشکاران مریوانی در صدد ایجاد نزاع بین آنها هستند.

به گزارش خبرنگار زریوار خبر، حامد جولایی در جلسه هم اندیشی با رؤسای هیئت های ورزشی شهرستان مریوان که با حضور نماینده مردم شهرستان های مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مریوان در محل سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد اظهار کرد : بدون داشتن هیچ دلیل موجه به هیچ عنوان هیچ یک از مدیران ورزش و جوانان استان کردستان تغییر نخواهند یافت.
جولایی افزود : شهرستان مریوان یک شهرستان گردشگری و دارای ظرفیت های بکری برای جذب میهمانان و توریست های سراسر کشور و حتی جذب گردشگرانی از سراسر جهان است لذا بسیاری از افراد به جای ایجاد تفرقه در بین ورزشکاران دیگر با پرداختن به ظرفیت های موجود راه توسعه ورزش این شهرستان را فراهم کنند.

وی بیان کرد : متاسفانه کمبود اعتبارات در کل کشور بسیار زیاد است و در این بین استان کردستان نیز همچون بسیاری از استان های دیگر دارای اعتبارات ورزشی بسیار کمی بوده که هنوز این استان به حد اعلا نرسیده است.

وی بیان کرد : با پیگیری های سختی که از سوی مدیران و مسئولان ذیربط صورت گرفت و با همکاری نماینده مردم شهرستان های مریوان و سروآباد به سختی توانستیم برای شهرستان های مریوان و سروآباد دو دستگاه مینی بوس خریداری کنیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان افزود : وضعیت ورزش در شهرستان مریوان نسبت به سایر شهرستان های دیگر این استان بسیار رضایت بخش بوده و با توجه به فعالیت های صورت گرفته از سوی اداره ورزش و جوانان این شهرستان باید عنوان کرد که رئیس اداره ورزش و جوانان این شهرستان تغییر نخواهد یافت.

حامد جولایی خاطرنشان کرد: زمانی رئیس اداره ورزش و جوانان مریوان تغییر می یابد که توان انجام فعالیت های کاری را نداشته باشد و یا قدرتی برای انجام دادن آن نداشته باشد اما امروزه با توجه به میزان فعالیت های صورت گرفته از سوی وی و پرسنل موجود در این اداره باید عنوان کرد که بهترین فعالیت های کاری صورت گرفته و نیازی به تغییر رئیس آن نیست.

جولایی افزود : در طول سال گذشته برای اولین بار در طول تاریخ شهرستان مریوان با همکاری فرماندار این شهرستان میزان اعتبارات ورزش مریوان به چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان رسید که این یک انقلاب در بخش ورزشی شهرستان بوده و نباید نادیده گرفته شود.

وی خاطرنشان کرد: ایجاد پیست تاتار، ایجاد چمن مصنوعی، ایجاد خانه تکواندو و همچنین کلنگ زنی سه سالن ورزشی روستایی به روستاهای وله ژیر، گله و ننه که در سالجاری انجام خواهد شد از جمله فعالیت هایی است که از سوی رئیس و پرسنل اداره ورزش و جوانان شهرستان مریوان صورت گرفته است و باید منتقدانی که امروزه بر ساز تفرقه می نوازنند آنها را به یاد داشته باشند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان با انتقاد از چند تن از ورزشکاران این شهرستان اظهار کرد: متاسفانه چند تن از افرادی که امروزه خود را فیلسوف رشته های ورزشی عنوان می کنند و ساز تفرقه بین ورزشکاران شهرستان را می نوازند بدون در نظر گرفتن میزان فعالیت های کاری صورت گرفته از سوی اداره ورزش و جوانان و تنها در راستای رسیدن به اهداف خود مشغول به فعالیت های مخرب هستند.

حامد جولایی افزود : ورزش های همگانی و ورزش های محلی هرکدام دارای ردیف بودجه های خاص خود هستند و نباید ردیف بودجه های آنان را با دیگر ردیف بودجه های موجود در اداره ورزش و جوانان یکی دانسته و یا مقایسه نمود.

جولایی بیان کرد: در روزهای آینده ۴۰ میلیون تومان به حساب هیئت های ورزشی موجود در شهرستان مریوان واریز خواهد شد و همچنین به زودی کلنگ زنی احداث هتل ورزشی شهرستان مریوان با اعتباری بالغ بر ۷ میلیارد تومان انجام خواهد شد.

وی تصریح کرد : اگر امروزه رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مریوان بنا بر خواسته معدود افرادی که برای رسیدن به اهداف شخصی خود اقدام به فعالیت های غیر اصولی می نمود ورزش این شهرستان با چرخشی ۱۸۰ درجه به جای پیشرفت پسرفت می کرد و در حال حاضر فردی تواناتر از محمدی برای اداره ورزش و جوانان مریوان وجود ندارد و در شرایطی که این اداره در سطح استان موفقیت های چشمگیری بدست آورده است چرا به جای تقویت آن دنبال تخریب آن هستیم.

وی باتشکر از مربیان و عوامل موفقیت در قهرمانی اغلب رشته های ورزشی با اشاره به این نکته که برخی از روسای کم کار هیئت های ورزشی که حتی یک مدال استانی ندارد باید تغییر کنند اظهار کرد: متاسفانه ورزشکارانی که به عنوان نخبگان و قهرمانان این رشته مشغول به فعالیت هستند زیاد دیده نمی شوند و در این بین افرادی که در رده های بسیار پائین ورزش این شهرستان هستند امروزه تریبونی را بدست گرفته و در فضای مجازی مشغول به تخریب دیگر افراد موفق در عرصه های مختلف ورزشی آن هم در راستای رسیدن به اهداف شخصی هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 15 =

Loading...
Loading...