خانه / دسته‌بندی نشده / ارتش هیچگاه در جریانات سیاسی دولت های مختلف ورود پیدا نکرده است

ارتش هیچگاه در جریانات سیاسی دولت های مختلف ورود پیدا نکرده است

 

فرماندار شهرستان مریوان در سالروز بیعت ارتش با نظام جمهری اسلامی ایران، گفت:نیروهای ارتش در کنار دولت، جهادسازندگی، بسیج سازندگی و سپاه همواره برای این مرز کوشا بوده و در زمینه های مختلف همواره یاور مردم و دولت بوده اند اما هیچگاه داخل جریانات سیاسی دولت های مختلف نشده اند.

به گزارش خبرنگار زریوار خبر، محمد شفیعی در مراسم رژه نیروهای مسلح یان کرد : ۲۹ فروردین به عنوان یک یادگاری از امام راحل (ره) برای ما به جای مانده است و این روز سالروز ۴۸ هزار شهید ارتش غیور و ۹۱۱ شهید تیپ ۳۲۸ شهید عبادت شهرستان مریوان است.

شفیعی تصریح کرد : در زمانی که تازه این انقلاب به ثمر رسیده بود که امام راحل (ره) با دوراندیشی های خویش ارتش را مورد عنایت قرار داده و فرماندهان این نیروی مسلح را مورد عنایت قرار داده و آنها نیز اولین نیروهای نظامی بودند که بیعت کردند.

فرماندار شهرستان مریوان افزود : دستور صریح امام راحل (ره) در جایگاه فرمانده کل قوا در سال ۵۸ این اختیار را به کلیه مسئولین و مردم داد که نگاه ان زمان که ممکن است سران طاغوت در بدنه ارتش وجود داشته باشند را از بین برد.

محمد شفیعی خاطرنشان کرد : در زمان جنگ تحمیلی نیروهای ارتش جمهوری اسلامی ایران در کنار بسیج و سپاه عملیات های غرور آفرین زیادی را از خود نشان دادند و از خود به یادگار برجای گذاشتند.

شفیعی ادامه داد: در تمامی روزهای جنگ تحمیلی رژیم بعثی علیه ایران اسلامی ارتش همراه و همگام با نیروهای سپاه و ارتش فعالیت های زیادی در راستای حفاظت از این میهن انجام دادند و بعد از اتمام جنگ تحمیلی نیز در آبادانی کشور نیروهای ارتش نقش زیادی داشتند.

وی عنوان کرد : نیروهای ارتش در کنار دولت، جهادسازندگی، بسیج سازندگی و سپاه همواره برای این مرز کوشا بوده و در زمینه های مختلف همواره یاور مردم و دولت بوده اند اما هیچگاه داخل جریانات سیاسی دولت های مختلف نشده اند.

فرماندار شهرستان مریوان بیان کرد : هیچگاه ارتش خود را از حمایت های رهبری دور نکرده و همواره پیش قراول این امر بوده و همواره با آرمان های نظام بیعت کرده اند.

وی افزود : ارتش قاطعانه در کنار سایر نیروهای موجود در این میهن اسلامی در مقابل تهاجمات و گستاخی های بیگانگان ایستادگی کرده است.

محمد شفیعی با اشاره به جنگ های لفظی اسرائیل و ایران که مدتی است آغاز شده است اظهار کرد : نمایش های به وجود آمده از سوی سران استکبار جهانی که به عنوان شیمیایی شدن شهر دومای سوریه از سوی عوامل استکبار به وجود امده و برنامه ریزی شده و دیگر موضوعات نمایشی که در حال انجام است ارتش با اقتدار ظاهر شده و از مرزهای جمهوری اسلامی دفاع محسوس انجام میدهد که داعش تا ۴۵ کیلومتری ایران حق حضور نخواهد یافت.

شفیعی افزود : امروزه ایران اسلامی برای محافظت از مرزهای خود به ارتشی می بالد که که هم توان نظامی دارد و هم نیروی انسانی مقتدر و توام با معنویت دارد و هم نسلی که مانده در کنار درجه داران نظامی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + نه =

Loading...
Loading...