خانه / صفحه نخست / آمادگی شهرداری چناره برای جمع آوری زباله های بخش سرشیو در روز سیزده بدر

آمادگی شهرداری چناره برای جمع آوری زباله های بخش سرشیو در روز سیزده بدر

شهردار چناره از آمادگی کامل پرسنل این اداره مردم نهاد برای جمع آوری زباله های روز ۱۳ به در خبر داد.

محمد روزرخ در گفت و گو با خبرنگار زریوار خبر، ضمن ابراز این خبر اظهار کرد : شهرداری شهر چناره ضمن امادگی برای جمع آوری زباله های روز طبیعت با همکاری اعضای شورای این شهر و بخشداری بخش سرشیو مریوان در راستای پاکیزه نگه داشتن طبیعت در روز ۱۳ به در تعداد یک هزار پلاستیک زباله توزیع خواهد کرد.

روزرخ افزود : تعداد یک هزار پلاستیک زباله در سه راهی ماسیدر و ورودی شهر چناره با شعار “ئاشتی له گه ل ژینگه- ئاشتی له گه ل ژیانه” از سوی پرسنل این ارگان مردم نهاد در بین مردم توزیع خواهد شد.

وی بیان کرد : شهرداری چناره از ساعت ۵ بعداز ظهر روز ۱۳ به در در راستای جمع آوری زباله های موجود از ماشین آلات جمع آوری زباله بهره گرفته و به وسیله آنها زباله های موجود در سه راهی ماسیدر و اطراف سد گاران را جمع آوری خواهد کرد.

محمد روزرخ با اشاره به این نکته که یک دستگاه ماشین جمع آوری زباله هم در ورودی شهر چناره مستقر خواهد بود تصریح کرد : هرچند کیسه های پلاستیکی زباله در مناطق پرتردد و ورودی شهر توزیع می گردد اما از مردم انتظار می رود تا با رعایت حفاظت از محیط زیست در راستای جمع آوری زباله های موجود پرسنل شهرداری را یاری نمایند.

روزرخ خاطرنشان کرد : اگر مردم در این روز زباله های خود را درون پلاستیک های زباله ریخته و در مکانی قرار دهند که پرسنل شهرداری بتوانند انها را به راحتی جمع آوری کنند بزرگترین کمک را به پرسنل شهرداری نموده اند.

عکس آرشیوی است

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × چهار =

Loading...
Loading...